Sondaż publiczny

Czy uważasz, że przedstawiciele państwa polskiego powinni przeprosić Ślązaków za wydarzenia zwane Tragedią Górnośląską?

Aktualności

Radzili o seksie grupowym

Pszczyna

Niezwykłe było zakończenie ostatniej sesji  rady miasta w Pszczynie. W punkcie wolne wnioski rady Rafał Wróbel (PiS) zainteresował się seksem grupowym. A dokładnie wypowiedziami burmistrza Dariusza Skrobola na jego temat.
- Czy pan pamięta, był pan na imprezie w Jankowicach 21 listopada? Czy pan to pamięta? – wyskoczył nagle radny Wróbel.
- Owszem, byłem tam – przyznał burmistrz.
- Ja też. To była impreza z okazji 40-lecia zespołu Jankowice. Była tam  moja teściowa, która jest wdową, byli moi rodzice. A pan tam był urzędowo, jako  burmistrz. I my słyszeliśmy, że pan coś  o seksie grupowym  tam mówił.
Przewodniczący rady Leszek Szczotka próbował przerwać radnemu Wróblowi, sugerując, że to nie jest miejsce na  takie rozmowy, ale Wróbel pozostawał nieustępliwy: - Pan burmistrz  był tam  jako przedstawiciel urzędu, więc chciałem tylko dopytać, o co burmistrzowi chodziło, bo mnie takie słowa zaszokowały. Czy pan burmistrz mogłoby to wyjaśnić?
Na twarzy burmistrza Skrobola widać było wyraźne zdumienie, ostatecznie jednak wyznał, że niczego takiego nie pamięta, ale jeśli takie słowa padły, to przeprasza.
A nas zastanawia, za co przepraszał pszczyński burmistrz? Czy rozmawianie o zjawisku, jakim jest seks grupowy jest zabronione? Czy jeśli na przykład dzielił się z kimś refleksjami, że seks  taki jest bardzo popularny w środowiskach holenderskich studentów, to w jego wypowiedzi było coś zdrożnego? Trudno nam bowiem uwierzyć, by burmistrz na jubileuszu zespołu Jankowice proponował na przykład seks grupowy jego członkom

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Pomówmy o Zaniemówieniu

z Justyną Wydrą, autorką powieści Zaniemówienie rozmawia Dariusz Dyrda

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Echo historii

ilustracja

KOD-ziarze 1830

123 lata bez Polski na mapie to kłamstwo. Była, ale zniszczyli ją… polscy bohaterowie

więcej

W naszej kuchni

ilustracja

Kapusta – głowa pusta

Niby pusta, a jednak to właśnie kapusta była autorem błyskotliwej i... no nie da się ukryć - lekko katastroficznej puenty w wierszu Brzechwy „Na straganie”. Bez niej trudno sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia, a znam takich, którzy kiszą ją praktycznie na okrągło, przez cały rok. No i sprawa podstawowa, gdyby jej nie było, to skąd brałyby się dzieci? Bez kapusty ani rusz!

więcej

Reportaż

ilustracja

Do Ziemi Świętej z orkiestrą symfoniczną z Bergisch Gladbach

Izrael • Projekt „Razem” niemieckich i izraelskich muzyków

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Mikołowskie żniwo dopalaczy

Internauci masowo domagają się legalizacji marihuany

więcej

Partnerzy