Nie siedź w domu

Sondaż publiczny

Co myślisz o księdzu, który zrzucił sutannę

Aktualności

Radzili o seksie grupowym

Pszczyna

Niezwykłe było zakończenie ostatniej sesji  rady miasta w Pszczynie. W punkcie wolne wnioski rady Rafał Wróbel (PiS) zainteresował się seksem grupowym. A dokładnie wypowiedziami burmistrza Dariusza Skrobola na jego temat.
- Czy pan pamięta, był pan na imprezie w Jankowicach 21 listopada? Czy pan to pamięta? – wyskoczył nagle radny Wróbel.
- Owszem, byłem tam – przyznał burmistrz.
- Ja też. To była impreza z okazji 40-lecia zespołu Jankowice. Była tam  moja teściowa, która jest wdową, byli moi rodzice. A pan tam był urzędowo, jako  burmistrz. I my słyszeliśmy, że pan coś  o seksie grupowym  tam mówił.
Przewodniczący rady Leszek Szczotka próbował przerwać radnemu Wróblowi, sugerując, że to nie jest miejsce na  takie rozmowy, ale Wróbel pozostawał nieustępliwy: - Pan burmistrz  był tam  jako przedstawiciel urzędu, więc chciałem tylko dopytać, o co burmistrzowi chodziło, bo mnie takie słowa zaszokowały. Czy pan burmistrz mogłoby to wyjaśnić?
Na twarzy burmistrza Skrobola widać było wyraźne zdumienie, ostatecznie jednak wyznał, że niczego takiego nie pamięta, ale jeśli takie słowa padły, to przeprasza.
A nas zastanawia, za co przepraszał pszczyński burmistrz? Czy rozmawianie o zjawisku, jakim jest seks grupowy jest zabronione? Czy jeśli na przykład dzielił się z kimś refleksjami, że seks  taki jest bardzo popularny w środowiskach holenderskich studentów, to w jego wypowiedzi było coś zdrożnego? Trudno nam bowiem uwierzyć, by burmistrz na jubileuszu zespołu Jankowice proponował na przykład seks grupowy jego członkom

Dodaj swój komentarz

Wywiad

ilustracja

Pojazd uprzywilejowany to mit

Rozmowa ze starszym brygadierem Piotrem Szojdą, komendantem Państwowej Straży Pożarnej w Tychach

więcej

Stare fotografie

ilustracja

Mąż wyrusza na wojnę

Maria Piekorz (1879-1951), szanowana akuszerka bojszowska z pierwszym mężem Grelą, który jako marynarz poległ na I wojnie światowej.

więcej

Echo historii

ilustracja

Konstytucja nie dumy lecz wstydu

Druga na świecie, wyprzedzająca swoją epokę, pionierska, postępowa – za kilka dni znów uraczą nas opowieściami o Konstytucji 3 Maja. I wszystko to będzie prawdą. Tylko… uchwalenie tej konstytucji było jedną z największych głupot, jakie w swojej historii zrobili Polacy.

więcej

W naszej kuchni

ilustracja

Szybkie te szparagi

Szybko się pojawiają i szybko znikają, ekspresowo gotują. Sezon trwa w najlepsze, mamy jeszcze szansę – do czerwca, to korzystajmy! Szparagi to jedna z odsłon wiosny, bo poza tą porą roku trudno je dostać, a wiadomo jak to ze szparagami bywa – nic nie zastąpi młodych i pachnących pędów! Mamy szczęście, bo w Polsce z roku na rok pojawia się coraz więcej upraw tych niezwykłych warzyw, szczególnie w południowo – zachodniej części kraju. Nie można nie skorzystać. Drodzy Państwo – ostatni dzwonek na szparagi!

więcej

Reportaż

ilustracja

Do Ziemi Świętej z orkiestrą symfoniczną z Bergisch Gladbach

Izrael • Projekt „Razem” niemieckich i izraelskich muzyków

więcej

Naszym tropem

ilustracja

Niebezpieczne rośliny

Przy okazji Dnia Dziecka warto ostrzec rodziców, że ich pociechy – te starsze – mogą zechcieć sięgnąć po jakieś psychoaktywne używki. I wcale nie uchroni przed tym brak kieszonkowego na dopalacze czy „marychę”, brak znajomości z dilerem. Młodzież, doskonale poruszająca się w internecie, bez problemu znajdzie rosnące wokół nas rośliny narkotyczne. Bo nie myślcie, że takie żyją tylko w dalekich krajach. Nasze lasy, łąki, jeziora a nawet ogrody, są ich pełne. I coraz więcej dzieci o tym wie. Warto więc, by wiedzieli też rodzice i dziadkowie.

więcej

Partnerzy